4,8

Олександр Вільчинський (нар. 1963 р.) — прозаїк, есеїст, автор кількох книжок прози, серед яких романи «Суто літературне вбивство», «Останній герой», «Віаґра для мера». Живе і працює в Тернополі.…
Издательство: Навчальна книга - Богдан

2 января 2019 г. 15:37

Яків Довгань - фотограф, митець, живе із сестрою і її маленьким сином. І знаходиться у пошуку себе. Ви думаєте, ну написав автор про якогось гультяя, що шукає себе. Та що у цьому такого. Але скажіть, будь ласка, хто із нас вже знайшов себе, свою улюблену справу, справжніх друзів. Напевно ніхто. Ну можливо й є якісь унікуми. Тож ця книга про пошуки себе, справжню чоловічу дружбу та трішки про Тернопіль. Також мені сподобався стиль автора. Із таким захопленням, я б ніколи не змогла описати своє місто. Видно, що автор його любить.

ISBN: 978-966-10-6071-4

Год издания: 2019

Язык: Украинский

Обкладинка: Тверда
Кількість сторінок: 304

Номинант: 2020 г.Премия «Эспрессо. Выбор читателей» (Литература для взрослых)

2 января 2019 г. 15:37

Подборки