3,7

Marianne has been training to be the Viper for her entire life - to serve and protect the King and the citizens of The Twelve Isles - but to become the Viper and protect the islands she loves she…
Цикл: Острова бури и печали, книга №1
Издательство: Orion Children's Books

26 мая 2021 г. 20:22

4 Гадюка

Ох, ще одна підліткова фентезійна серія. Ну а як без цього?

"Гадюка. Острови шторму і смутку" Бекс Хоган - це перша частина трилогії про Меріан, 12 островів та боротьбу за життя і владу на суші та морських просторах.

Гадюка - це той, хто охороняє спокій на морі, права рука короля та його найкращий генерал. Але жорстокість, не помірні амбіції та жага влади зробили з капітана божевільця. Команда його боїться, король не має ресурсу та сил боротися, а єдиною людиною, яка готова боронити 12 островів, стає 18-річна дочка капітана Меріан. Але чи зможе вона зробити хоч щось?

Чудово як для янг-едалту, трохи слабувато і ліниво, якщо оцінювати більш прискіпливо.

Для мене головне у фентезі оригінальність і цікавий сюжет.  Навіть герої можуть вибішувати протягом всієї книги, від фіналу може хотітися…

Viper, роман

ISBN: 9781510105836

Год издания: 2019

Язык: Английский

Paperback, 400 pages

26 мая 2021 г. 20:22

4 Гадюка

Ох, ще одна підліткова фентезійна серія. Ну а як без цього?

BelJust

по лени и унынию

9 сентября 2020 г. 06:46

1 И вся королевская рать не может Гадюку поймать

Довольно сложно определить, на аудиторию какого возраста ориентирована эта книга. С одной стороны всё, от мироустройства до характеров персонажей, максимально упрощено и низведено до уровня детской сказки, где не стоит искать особую глубину и логичность, а с другой — героине целых восемнадцать лет, её спутникам даже больше, да и уровень насилия, пусть и без графических описаний, довольно высок для стандартной истории про утерянное волшебство и борьбу с тираном без мотивации, но со злодейским хохотом. Проблема в том, что воспринимать данную книгу хоть сколько-нибудь серьезно не получается: стоит потянуть за любую ниточку, попытаться понять, как что-то работает, почему какой-нибудь герой поступает именно так, и весь узор расползается на бессвязную бахрому.

Начинается всё неплохо:…

Подборки