3,7

Під липами затишного міста, попивши кави та поблукавши тихими вуличками, доля вирішує, що прийшов час їй утрутитися в життя трьох подруг – Віри, Христини та Мар’яни… Різні, як земля, вода й вогонь……
Издательство: Клуб Сімейного Дозвілля

11 марта 2018 г. 10:23

4 Вулицями Рівного...

Серце було розбите вщент. На мільйони дрібних часточок, які вона потім довго-довго збирала докупи, а рани гоїлися довго і непомірно боляче. Вона вже давно не тримає на нього зла і образ. Час стирає все, і навіть біль. Лишаються лише шрами на серці. Вони болять інколи, але не надто.

Перші 170 сторінок читаються на одному диханні. Дуже захоплююча книга. І все не дає спокою, що буде далі? А от кінець просто розчарував. Якось не змогла «дотягнути» ту інтригу на завершення. Якось так прогнозовано. І дочитувала лише через те, щоб впевнитися в прогнозованості завершення. П.С. Цікаво було читати і виринати в етюдах міста Рівного. Ніби гуляєш містом поруч з героями. П.П.С. Ця книга сподобалася набагато дужче за «Рондо місячної ночі». І цитат вибрала "для себе" більше. Особливо про консервацію! :)

Источник

11 марта 2018 г. 10:23

4 Вулицями Рівного...

Источник

29 января 2017 г. 20:22

У мене після кожної книги залишаються якісь враження чи емоції. Після цієї не залишилося нічого. Протягом усього роману у мене скадалося відчуття, що читаю якусь газетну статтю, ну дуже вже простенько написаний. Я все чекала, що ось-ось щось вибухове має статися. Але такого не відбулося. Роман пройшов повз мене. Герої чоловічої статі мене геть збили спантелику. Один по жінкам бігає, другий сховався від минулого, покинувши вагітну дівчину, а третій втік від проблем до рідного села. А жінки ж показані тут сильними та незалежними. Рівень фемінізму зашкалює. Чесно, жалкую, що витратила свій час на цю книгу. Не будуд писати "не читайте", це була суто моя власна думка.