4,2

У Корнуольському коледжі навчаються діти з найзаможніших сімей Англії. Тут панують свої закони й правила, і саме тут учні вчаться бути дорослими й самостійними. У цьому закладі й опиняється німецька…
Серия: Корнуольський коледж
Издательство: Ранок

5 мая 2022 г. 12:22

5 Спойлер Что я думаю о этой книге))

Мне так понравилась эта книга, интересно и сюжет вообще не как не можешь представить что будет дальше(как в некоторых).Книгу я читала постоянно.У Кары Винтер очень интересная жизнь.Лично для меня такой жанр книг впечатляет больше всего.Щас будут спойлеры(если вы не читали то продолжать читать не нужно).Все думали что она учиться по степендии но ее семья одна с самых богатых в Европе.Парень который ее вообще не нравился, вдруг понравился

Хто з підлітків не мріє потрапити до найкрутішого Корнуольського коледжу, де навчаються діти з найбагатших і найславетніших родин Англії? Саме тут вони вчаться бути дорослими, а після уроків вихваляються фірмовими речами, спілкуються і, звичайно, закохуються. Кара Вінтер, яка все своє життя провела в чотирьох стінах, теж мріє потрапити сюди. І ось її мрія здійснюється, Кара отримує свободу, а разом із нею - перших подруг і навіть дивакуватого хлопця на ім'я Моріц, що так благородно ( і так пихато ) заплатив за неї в аеропорту... І лише таємниця Кари, яку вона оберігає сильніше, ніж будь-яку коштовність, не дозволяє дівчині повністю насолоджуватися життям. Що ж це за таємниця, і чому Кара анічогісінького не розповідає про себе?

ISBN: 9786170932648

Год издания: 2017

Язык: Украинский

Тверда, українською мовою,2017р.;272ст.

5 мая 2022 г. 12:22

5 Спойлер Что я думаю о этой книге))