Анне Беа тепер не впізнати! Дівчинка значно посміливішала, відколи ми бачилися з нею востаннє: вона тепер співає у гурті і навіть наважується поїхати у шкільну поїздку в гори. У цій мандрівці і її…
Серия: Дитячі книги для читання
Издательство: Видавництво Старого Лева

5 января 2022 г. 22:21

4 Чому цю книгу так мало читають?

Перше питання, яке у мене виникло після прочитання книги: "Чому її так мало читають?" Справді! Це гарна книжка для дітей 12-14 років. Так, з сучасними та неоднозначними словами (ну, автор намагався показати як розмовляють підлітки). АЛЕ Варта того, щоб її прочитали! Книжка про стосунки, про взаємодію особливих підлітків із суспільством, про перше кохання, про булінг, про сучасних дітей та сучасних батьків. Таких книжок часом не вистачає, щоб пояснити дітям такі складні соціальні питання простими словами. Головна героїня, і це не спойлер, альбінос. Звичайна така дівчинка-альбінос у звичайній школі. І цього разу вона вирішила поїхати з друзями у табір. А там на неї чекають пригоди, труднощі, страхи, нове хобі та майже любовний трикутник.

ISBN: 978-617-679-381-6

Розмір: 130х200 мм
Переклад: Наталя Іваничук
Дизайн обкладинки: Анастасія Стефурак

5 января 2022 г. 22:21

4 Чому цю книгу так мало читають?