«Рогнеда» — роман-сказання про вродливу та гордовиту полоцьку княжну. Все, здавалося б, обіцяло їй любов, обожнювання і щастя. Але ці надії рухнули водномить, коли красуня Рогнеда опинилася в потоці…
Серия: Історія України в романах
Издательство: Фоліо

5 апреля 2018 г. 18:32

3 Отож, повторимося

Як же я заходився сміхом!!! Та ні, оповідь цілком серьозна, навіть трагічна. Та й потрібна - бо куди ж без історії (до цього я "художньо" знайомився з Київською Руссю в основному у творах Володимира Малика . Забігаючи наперед, скажу, що вони видалися мені куди цікавішими. Напевне, власне через свою художність). Отож, повторимося. Як же я заходився сміхом!!! Три чверті оповіді позаду, а автор тільки те й робить, що по кільканадцять (ні-ні, я не перебільшую) разів повторює одні й ті ж історії про Ігоря, Ольгу, Святослава, Володимира, Рогнеду, Ігоря, Ольгу, ... (він це робитиме й надалі). І тут - бабах! Початок нового підрозділу починається словами

Отож, повторимося...

Такою і запам'ятається мені ця книга.

ISBN: 978-966-03-7495-9

Формат: 135х205 мм

5 апреля 2018 г. 18:32

3 Отож, повторимося

Отож, повторимося...

Такою і запам'ятається мені ця книга.

Подборки