4,5

“Жінка для стіни” — яскравий зразок цікавого і динамічного психологічного детективу, сюжет якого тримає в напрузі від першої до останньої сторінки. Таємничі самозаймання будинку “крутого авторитета”…
Серия: Український детектив
Издательство: Богдан

Burmuar

12 апреля 2018 г. 12:47

При всей моей любви к этому автору, не самая сильная его книга. И главный герой, и сюжет подкачали. Трупы налево и направо, афганцы со связями в спецслужбах, топмодели, бросающие милионные контракты, а главное - братки. Я думала, что эта тема давно похоронена в 90-х прошлого века и всплыть может только в чем-то типа "Намедни", но, оказывается, нет.

Итак, главный герой (мудак, насильник, бандит, сволочь, убийца) попадает в передрягу. И потом всю книгу пытается решить свою проблему. В конце книги встречает любовь всей своей жизни.

Как-то мне, правильной постсоветсткой девочке, не хочется, чтобы все заканчивалось именно так. Хочется, чтобы зло было наказано или хотя бы страдало морально и раскаивалось по полной. А тут муки совести есть, но слабенькие, не ярко выраженные.

Так что я не осталась…

ISBN: 978-966-10-1018-4

Год издания: 2010

Язык: Украинский

Обкладинка: м'яка
Сторінок: 184

2004 - "Коронація слова" - дипломант номінації "Романи"

Burmuar

12 апреля 2018 г. 12:47

Так что я не осталась…

Marmosik

Експерт? Ну-ну..... Книголюб, кавоман та кицюнелюб

13 августа 2014 г. 11:46

Суто роман 90-х. Герої, події, атмосфера. Тільки ті часи могли породити таких людей, які беруть безкарно, що хочуть, яких боїться усе місто, які вважають себе "пупами" землі. Але завжди приходить час розплати, і навіть якщо ти став ні більш мирну стезю життя, хоча кого ми обманюємо, "бики" стати мирними? Та ще й помста у вигляді містичних подій. Містика і биці, ну ви розумієте який виходе коктейль. Роман дорожнього формату, невеличка книжечка в паперовій обкладинці. На обкладинці стосик доларів перетягнутих гумкою, граната з чекою та колючий дріт. Все говорить саме за себе - 90-ті. Жінки, які ради гарного життя готові підкорятися цим покидькам. Чоловічі розбірки, чоловіча помста. І та вся така правильна, тихенько закохана в головного героя, тільки він про це нічого не знає.