4,1

За що Стівен Кінґ здобув титул «короля жахів»? Як він став мільйонером із мільйонними накладами та найбільш екранізованим автором у світовій літературі? У чому секрет його феноменальної…
Издательство: Pabulum

RiyaBooks

Такой себе, если честно

7 августа 2021 г. 12:16

5 ЧИТАТИ ПРО КІНГА - ТЕЖ ОКРЕМИЙ ВИД ЗАДОВОЛЕННЯ

Дана книга написана українським автором, який, до слова є літературознавцем і літературним критиком.

Відразу після епілогу йде коротка біографія Стівена Кінга.  Я, як людина, яка не знайома з біографією і не бачив інтерв'ю з цим автором - дізналася для себе багато нового.  Саме тому ця книга буде цікава тим хто починає знайомство з Кінгом.

Хоча як на мене, якщо ви вже прочитали в Кінга все що можна - тоді можна взяти цю книгу для загального розвитку.  Як мінімум тому, що Семків розповідає історію появи горора, як жанру.

Так само Семків розповідає прийоми Стівена Кінга, проводить аналіз історій, які стали популярні серед шанувальників Кінга.

ISBN: 978-966-97971-4-8

Такой себе, если честно

7 августа 2021 г. 12:16

5 ЧИТАТИ ПРО КІНГА - ТЕЖ ОКРЕМИЙ ВИД ЗАДОВОЛЕННЯ

1 ноября 2021 г. 21:38

Я люблю книги Кінга. Мало хто ще пише з такою цікавістю та стабільністю. Та ще й жахи.

Моя перша книга Кінга була детективом. Перша книга з серії про детектива Білла Ходжесса. Мені сподобалося,  я почитала ще. Хм, це вже як залежність.  Тепер чемно пильную, що нового Кінга видає @ksd_bookclub.  Але зараз не про це.

В США написали вже не одну книгу, дисертацію,  ессе на тему творчості (чи якусь окрему книгу) короля жахів. Це як писати в нас про Лесю Українку чи Шевченка - вже навіть не мейнстрімно. А от писати українцю про Кінга, та ще й з замашкою на "розбір творчості" - цікаво-цікаво.

Трохи про книгу. Ростислав Семків у книзі "Уроки короля жахів. Як писати горор" дає оцінку всій творчості Кінга та аналізує його творчі прийоми, запозичення, найпоширеніші "фішки" з відповідними прикладами.…