4,3

До книги вибраного Сергія Жадана (23.08.1974) — найпопулярнішого і найулюбленішого українського поета нової хвилі — увійшли найвідоміші вірші з усіх попередніх збірок, а також нові, ще не…
Серия: Українська Поетична Антологія
Издательство: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

inessakos

10 августа 2021 г. 14:51

4 СЕРГЕЙ ЖАДАН «ДИНАМО ХАРЬКОВ»

Час передбачення та інтриги.
Час переходу, який почався.
Нагадай, що не варто триматись за книги,
в яких взагалі не йдеться про щастя.

Слушать, как поэт читает свои стихи вживую — это особый экстаз. Так на Толоке, впервые услышав Жадана, споймала кайф от его поэзии.

Танцюй, тесле, доки сонце стоїть над найбільшим зі створених богом міст.

Потом был рок-концерт группы «Жадан і Собаки», покупка сборника,  автограф. Отвал бошки, иначе и не скажешь.

Навчені подорожами сарацини
минають митницю і друкарню,
шукають любові, наче вакцини
в холодних будинках з жовтого каменю.

Стихи Жадана — это песня, полет птицы, легкое касание ветра при открытии дверцы; рифма, об которую не споткнуться; слова, которые попадают в сердце.

Котися, приблудне сонце, нашими тихими днями,
давай, моя радосте,…

ISBN: 978-617-585-065-7

Год издания: 2014

Язык: Украинский

Вікова група: для дорослих
Тип видання: тверда палітурка, обтягнена коштовною тканиною, з золотим тисненням
Формат: 116х162 мм
Кількість сторінок: 240

Кураторы

inessakos

10 августа 2021 г. 14:51

4 СЕРГЕЙ ЖАДАН «ДИНАМО ХАРЬКОВ»

Час передбачення та інтриги.
Час переходу, який почався.
Нагадай, що не варто триматись за книги,
в яких взагалі не йдеться про щастя.

Танцюй, тесле, доки сонце стоїть над найбільшим зі створених богом міст.

Навчені подорожами сарацини
минають митницю і друкарню,
шукають любові, наче вакцини
в холодних будинках з жовтого каменю.

Котися, приблудне сонце, нашими тихими днями,
давай, моя радосте,…

19 апреля 2015 г. 14:58

Гармонійний синтез містики і реалізму, політики й романтики, глибокого і поверхнево легкого, філософського і розпіздяйського - таким Жадан постає у більшості своїх творінь. Автор, що пройшов бойове хрещення внесенням до шкільної хрестоматії та шаленими накладами творів. Певно, що кожен, хто познайомився з його роботами - більше не матиме сумніву щодо його таланту. Головна зброя - влучно і відверто сказанне слово, яким автор без сумніву володіє. Дана книга- свого роду "Біблія" для покоління, що народилося у 90-х.