4,1

Для Магдалени світ зруйнувався тієї миті, коли її чоловік оголосив, що має коханку – молоду, вродливу, успішну. Гранітна плита, яка була дахом її старого світу, впала… та не прибила, а, навпаки,…
Издательство: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля"

17 марта 2020 г. 23:28

5 Про силу жінки

Вона тендітна, красива, зворушлива, любляча, із суминкою в очах та зраненим серцем. Вона - Мавка, яка колись не померла, зате відродилась для помсти. Вона Магдалена - витончена жінка, що вміє закохати чоловіків лише у свій погляд та не поступитись місцем жодному з них.

Він вільний птах, закоханий у природу, мужній, чуттєвий, щирий, самотній. Він - Мамай, народжений не в тому столітті, не у той час, зберігший козачу душу, який живе для себе, заради себе і зі собою. Він Олексій - київський художник, чиї картини не залишають байдужим, самітник, що не підпускає у життя нікого, бо жити самому для нього не так вже і погано.

Вони двоє такі різні, але такі схожі. Вигадані-створені один для одного, частинки цілого, що знайшлися. Правда, довго знаходились.

Прекрасна історія. Життєва, мудра,…

ISBN: 978-966-14-8171-7, 978-966-14-8167-0

Год издания: 2015

Язык: Украинский

310 стор

Кураторы

17 марта 2020 г. 23:28

5 Про силу жінки

Прекрасна історія. Життєва, мудра,…

30 июня 2018 г. 10:28

5 Захопливо))

Дуже люблю цього автора. Купую завжди її книги, і читавши "Щоденник мавки", я знову насолоджувалася такою прекрасною історією, та раділа від того що є ж насправді жінки які переживши зраду чоловіка, змогли залишитись сильними та щасливими.

Рекомендую