3,4

Донька Ярослава Муд­рого увійшла в історію Франції, як королева Анна Київська. Смілива та розумна жінка поступово стала співправителькою Генріха І. Її підписи стоять поруч з його на важливих…
Серия: Історія України в романах
Издательство: Фоліо

30 января 2021 г. 16:41

3 4

Не можу сказати, що це дісно захоплива книга. Сюжет розривається коментарями автора та його баченням ситуацій та діалогів, які могли бути. Всю книга є збіркою відомих фактів і нічого нового знайти не вдається, тут немає захоплюючого розслідування чи новизни. Але як спроба популяризувати українську літературу та історію, це заслуговує на увагу, тим більше, коли головна героїня така сильна і мудра жінка.

ISBN: 978-966-03-7503-1

Год издания: 2017