3,7

Действие романа происходит в селе Вавилон, что находится на Украине и раскинулось по берегам речки Чебрец, притока Южного Буга. Таковы его "географические координаты". Временные рамки - двадцатые…
Серия: Библиотека "Дружбы народов"
Издательство: Известия

zadnipriana

26 марта 2014 г. 10:18

Коли дізналась, що роман однією з тем є колективізація, то я навіть заплющила очі на величезний розмір книги, і мені стало цікаво. Роман вивчається в одному руслі з романами Шевчука, це теж зіграло свою роль, адже "Дім на горі" мені сподобався неймовірно. Але "Лебедина зграя" як на мене, абсолютно не цікавий роман. Оце саме ті слова. Читати було нудно, події розтягнуті, насичені героями,переобтяжені завими описами і словами. Я завжди любила тему про українське село, селян, якою б ця тема заїзженною не була, але тут все подано настільки тягнуче і беземоційно, що я вже дочитувала цю книгу лише керуючись навчальною мотивацією. є ще друга частина, "Зелені млини", куди ви вирушили герої "Зграї" наприкінці твору. Навіть не знаю, чи зможу прочитати цю дилогію повністю

Год издания: 1977

Тираж: 200000 экз.
Формат: 84x108/32 (~130х205 мм)

zadnipriana

26 марта 2014 г. 10:18

Eugenia_Kokone

17 мая 2013 г. 11:28

У Лондоні відкриття першої лінії метрополітену, а у нас відміна кріпосного права (с).

Це ж саме і в літературі. Василь Земляк - Маркес по-українськи. Вірніш, замахнувся, а от долетіти не зумів. Світова література набирає нових обертів, стаючи більш інтелектуальною, багатою на форми та сюжети, а тут все занадто знайоме. І знаєте, що прикро: у мові відходимо від традицій, в культурі, в побуті, а в літературі - ні. Як завжди, село, Земля і безграмотні, загнані в кут люди - все та ж неволя. Мабуть, це така енциклопедія української літературної традиції, а я не зрозуміла.