4,6

Вторая книга про робота по имени Роз. Новые вызовы, новые приключения, новые цели. Но вся та же Роз — добрая, человечная, любящая своего гусенка-сына. Теперь перед ней лежит непростая задача: она…
Цикл: Дикий робот, книга №2
Издательство: Манн, Иванов и Фербер

kallisto_kyiv

24 декабря 2020 г. 15:28

Коли я прочитала першу частину історії про Роз, вона мені сподобалася, хоч вона і дитяча. І продовження не забарилося. Воно саме вийшло восени цього року. З сином ми її ще не дочитали, але я сама - вже.

Друга книга розповідає про те, як Роз жилося на фермі, а також про те, як їй вдалося повернутися на острів. У цьому були задіяні дуже багато персонажів: діти фермера, у якого працювала Роз, її син Яснодзьобик, корови, а також навіть ціла конструкторка, яка створила Роз і всіх роботів Роззум. Книга сповнена пригод, небезпек і любові. Книга дуже емоційна і показує також емоційними тварин - як вони люблять, хвилюються, радіють, бояться, так що дітям буде дуже корисно почитати її для формування емоційного інтелекту.

ISBN: 978-5-00169-517-2

Год издания: 2021

kallisto_kyiv

24 декабря 2020 г. 15:28

3 августа 2020 г. 20:57

5 Рецензия на книгу "Спасение дикого робота"

У меня эта книга вызвала восторг. Мне очень понравились сюжет и живо описанные эмоции главных героев Роз и Красноклювика. Роз — это робот, а Красноклювик — это дикий гусь, которого она усыновила в первой книге. Сначала нужно читать первую книгу «Дикий робот», а потом уже — эту книгу. Я рекомендую читать эту книгу всем, всем, всем, взрослым и детям. Когда я стану взрослой , я обязательно напишу продолжение. Это одна из самых интересных книг, которые я прочитала, а читала я немало.