Третій рік Першої світової війни, Київ. На Куренівському аеродромі здійснює посадку один із перших пасажирських літаків імперії — «Гранд» конструкції Ігоря Сікорського. На борт літака у Петрограді…
Серия: Історичний детектив
Издательство: Фолио, Фоліо

24 мая 2021 г. 18:05

Олександр Красовицький, Євгенія Кужавська "Справа N2 мертвого авіатора".

Захопившись першою книгою про Тараса Адамовича і компанію, відразу ж взялася і за другу)

Дізналася багато нового про рідне місто та авіацію, познайомилася ближче з авіаконструктором Ігорем Сікорським та київськими пілотами.

Також у цій книзі розповідається, хто така Естер та чому Тарас Адамович дав її ім'я своїй друкарській машинці. А ще - розслідування убивства і висновок: чорне не завжди є чорним, а біле - білим.

ISBN: 978-966-03-9138-3, 978-966-03-9138-3

Год издания: 2020

Язык: Украинский

Мова Українська
Рік видання 2020
Рік першого видання 2020
Кількість сторінок 380
Ілюстрації Чорно-білі
Формат 84x108/32 (~130x210 мм)
Палітурка Тверда
Папір Офсетний
ISBN 978-966-03-9328-8

24 мая 2021 г. 18:05

Олександр Красовицький, Євгенія Кужавська "Справа N2 мертвого авіатора".

27 января 2021 г. 22:29

4.5 "Наслідки наших дій можуть проявити себе у будь-який момент, вони нерідко віддалені у часі, ми ніколи не почуваємося в безпеці, приймаючи рішення. Час не застигає, а зараз так узагалі набирає швидкість. Світ тремтить. Відчуваєте?"

Осінь принагідна для детективів. Для детективів з ретро-атмосферою. Для детективів, які стають обов'язковою частиною кавування, чаювання і затишних вечорів біля каміну. Для детективів, після яких хочеться переїхати в Київ або хоча б відтворити усі ті маршрути головних героїв, мандруючи вулицями, які змінилися і не змінилися водночас, увібравши в себе історію. ⠀ У "Справі мертвого авіатора" нас чекає вбивство князя Курдашова та його дружини, здійснене прямо під час польоту. Вбивство підозріле та незрозуміле, тому пан Галушко бере розслідування у свої руки, стаючи на шлях конфронтації із поліцією. Чи справді вбивця є вбивцею? Читайте! ⠀ За що хочеться віддати цій книзі серце, так це за: ⠀ екскурси в минуле Тараса Адамовича - вони розкривають героя, доповнюють образ новими деталями, що у…