4,8

Рік 1852. Перемога у нещодавній війні між Північним Альянсом і Двоморським Союзом коштувала Сірому Ордену багатьох життів.
У Червоній та Чорній радах готуються до виборів гетьмана, з-за кордону…
Цикл: Litopys Siroho Ordenu, книга №2
Издательство: Дім Химер

sireniti

Эксперт по выращиванию банок с огурцами

12 января 2023 г. 22:57

5 Не займай!

- Чи буде нова війна? - Якщо війни немає, то вона буде. Питання лише в тому, коли

Тепер і питання всі відпали. Ні не всі. Тепер воно одне - коли ця клята війна закінчиться?

Тенета війни - друга книга циклу Павля Дерев’янка «Літопис Сірого Ордену» про характерників. Іящо в першій я думала, що автор дуже жорстокий до своїх героїв, то, тут жорстокість перетворилася на фаталізм. Все ставалося несподівано, а від того ще страшніше.

Сім років пройшло після подій в Аркан вовків . Характерники змужніли, їхні тіла вкрилися новими рубцями від ран, а душі затягнулися новими втратами. Пройшла Семирічна війна, і зараз вони на службі Ордену, але кожен сам по собі. Їхні дороги не розійшлися, але прийшов час кожному показати себе окремо. Війна, що минула, на кожного накинула свої тенета, важкі,…

ISBN: 978-617-7842-08-7

Год издания: 2020

Язык: Украинский

Обкладинка: Тверда матова
Сторінок: 448
Формат: 84х108/32
Наклад: 2000 прим.

Номинант: 2020 г.Премия «Эспрессо. Выбор читателей» (Литература для взрослых)

sireniti

Эксперт по выращиванию банок с огурцами

12 января 2023 г. 22:57

5 Не займай!

5 апреля 2022 г. 18:32

5 "Приготуйся до крові та сліз, що затьмарять блиск героїчних легенд"

Нова частина трилогії "Літопису сірого ордену" доводить, що "Аркан вовків" - це не окремий випадок, не постріл на щастя, а виважене, темне і складне фентезі геніального автора, якому вдалося повторити свій успіх.

Головною вишнею хочу назвати автентичність і атмосферність книг. Читаючи "Аркан", ти бачиш життя крізь призму жовторотика-новобранця, який поступово розуміє, що стежка героя всіяна лайном і тяжкими життєвими випробуваннями. "Хто, як не я?", - одвічне філософське питання готовності людини боронити інших ціною себе.
Кінець книги залишав багато відкритих сюжетних ліній, розвиток яких ми мали б побачити в "Тенета війни". Харизматичні герої, крутий український колорит і дорослі теми не можуть залишити нікого байдужим.

"Тенета війни" - це продовження "Аркан вовків".
Я роблю акцент на…