Never Split the Difference: Negotiating As If Your Life Depended On It

Тал РэзКрис Восс

4,4

A former international hostage negotiator for the FBI offers a new, field-tested approach to high-stakes negotiations—whether in the boardroom or at home.

After a stint policing the rough streets…
Издательство: HarperBusiness

10 марта 2024 г. 19:44

5 Цікаво і просто про складне і нудне

Мені дуже сподобалася ця книга. В книзі багато прикладів як специфічних, так і буденних ситуації. Деякі методи допоможуть вам отримати підвищення, вибити більшу зарплатню чи домогтися свого від партнера так, що він ще й буде вважати це його власним рішенням. Виписала собі головні моменти, щоб не забувати практикувати їх та звертати увагу, якщо їх буде спрямовано на мене.

ISBN: 0062407805

Год издания: 2016