4,1

Це історії про закоханих та покинутих, про щасливих і тих, хто загубив себе, про романтику та буденність, про жінок і чоловіків, про тебе й про мене. Деякі з цих оповідань солодкі, як збиті з…
Серия: Львівська серія
Издательство: Книжный клуб «Клуб семейного досуга»

20 января 2022 г. 11:00

Милая , тёплая  книга.
Как бы сказать, на серию это не похоже, милые мини - истории моих любимых авторов, и совсем новых для меня .
Эта книга, ну не то что прям ми- ми- ми, но книга такая лёгкая, такие милые росказы - романы, с ноткой интриги, на 2-3 вечера, некоторые герои так и поселились в моем сердце, если поднапрячься, то можно прочитать и за один вечер, но я ростягивала на несколько вечеров. )

ISBN: 978-617-12-0094-4

Год издания: 2015

Язык: Украинский

Мова: українська
Обкладинка: палітурка
Сторінок: 272
Формат: 135х205 мм
Ілюстрації: кольорові (одноколірний друк)

Кураторы

20 января 2022 г. 11:00

Милая , тёплая  книга.

Ih08

1 февраля 2021 г. 16:00

Львів, кава, любов - це коли сутінки опускаються на місто, коли завмирає денна метушня, коли в повітрі витає гіркуватий запах чорної кави, коли дощові краплі танцюють по старій бруківці, а жіноча душа розкривається назустріч любові. Читаєш і мимоволі з головою поринаєш в атмосферу загадкового Львова, мандруєш його старовинними вуличками, а стародавнє місто у відповідь розкривається і дарує свої неймовірні історії тим, хто прагне, щоб і його буденне життя стало щедрішим на добро, красу, романтику та любов. Це є 10-ть коротких історій... Написали Наталія Гурницька, Галина Вдовиченко, Дара Корній, Вікторія Гранецька, Леся Олендій, Ольга Деркачова, Ірина Хомин, Ніка Нікалео, Тетяна Єлінова, Любов Дотик.

Подборки