Ih08

1 февраля 2021 г. 16:00

Львів, кава, любов - це коли сутінки опускаються на місто, коли завмирає денна метушня, коли в повітрі витає гіркуватий запах чорної кави, коли дощові краплі танцюють по старій бруківці, а жіноча душа розкривається назустріч любові. Читаєш і мимоволі з головою поринаєш в атмосферу загадкового Львова, мандруєш його старовинними вуличками, а стародавнє місто у відповідь розкривається і дарує свої неймовірні історії тим, хто прагне, щоб і його буденне життя стало щедрішим на добро, красу, романтику та любов. Це є 10-ть коротких історій... Написали Наталія Гурницька, Галина Вдовиченко, Дара Корній, Вікторія Гранецька, Леся Олендій, Ольга Деркачова, Ірина Хомин, Ніка Нікалео, Тетяна Єлінова, Любов Дотик.

18 января 2020 г. 18:25

#ЛьвівКаваЛюбов
Книга з такою назвою визвала побоювання. Що вона буде надто "солодка", "слащавою навіть", що знову і знову будуть говорити про вічні теми Льва-дощ, каву, любов. Читала я її оберезно, намагаючить скептично підхожній твір, але це було важко-книга просто насоложувалася читанням.
Історії-такі яскраві, захоплюючі,інтрагубчі,чимось схожі на новели.

26 октября 2019 г. 18:02

5 невероятно

Все рассказы из этой книги просто невероятны! Они вызывают столько эмоций! - именно такие эмоции у меня вызывают три вещи - Львов, кофе во Львове и ощущение новой влюбленности. Сейчас прочитала только половину, но уже успела поплакать, невероятное колисество раз удивиться, узнать себя, вспомнить, что такое кофе во Львове на террасе где-то в центре города... Рекомендовано к прочтению в любом состоянии души- каждый обязательно узнает где-то себя

RayOfJoy

Дарящая улыбку

18 марта 2019 г. 17:58

3 Рассказы о любви и великом Львове

Прочла книгу за два дня. Даже не заметила, как пролетело время. Очень лёгкие рассказы, которые расслабят ваш мозг и унесут в повседневную жизнь людей Львова. Расскажут вам истории любви, истории жизни и историю потерь. Читать желательно на украинском языке, оригинале. Только так можно углубиться в атмосферу авторов. Всего авторов 10. И все женщины. Понятное дело, зная, какие женщины эмоционально-чувствительные, рассказы строятся на романтических отношениях, супружеских свершениях и трагических потерях. Я была заинтересована в большинстве рассказов, и только 3-4 вызвало у меня недоумение. Но я бы не советовала книгу людям, которые ищут серьёзную литературу. Эта книга - лишь расслабление для мозга.

2 января 2019 г. 15:26

Книга про моє улюблене місто, в якому я хотіла б жити. Тож я не могла відмовитись від прочитання книг про нього. ⠀ Книга про вузенькі вулички, затишні кав'ярні, середньовічну бруківку та старовинні споруди. Та про ... Любов та Життя. Про зустрічі, розлучення, сподівання, віру та кохання. ⠀ Книга написана чудовою українською мовою. І я не змогла втриматись і читала її уголос. ⠀ А дизайн книги

26 июля 2017 г. 12:21

Львов ... сколько загадочного и неизведанного кроется в этом слове, в этом названии города. Города, который бывает чрезвычайно различным, но для каждого он свой, для кого-то непонятной, для кого-то мистической, для кого-то старинной с несравненной архитектурой, а для кого-то он такой родной, теплый и обязательно с ароматом кофе. Сборник рассказов «Львов. Кофе. Любовь.» чрезвычайно интересной, увлекателен и открывает нам по-новому город и людей, ведь каждый автор вносил частичку своего восприятия Львова, передавал, счастливы и не очень события героев через призму мистичности и старинности некоторых уголков этого города. Книга необычайно теплая, по-домашнему уютная, которую стоит читать с чашкой свежезаваренного кофе, будто гуляя по извилистым улочкам Львова вместе с героями. Каждая…

29 июня 2017 г. 12:58

Щиро кажучи, отримала від цієї книги набагато більше, ніж сподівалась. Брала збірку як легке читання, просто щоб розслабитись увечері з чашечкою кави. Окремі тексти дуже вразили, особливо «Абонентська скринька» Вікторії Гранецької. Цікавий сюжет, навіть іронічний. Своєрідна інтерпретація «ефекту метелика», тільки зі знаком мінус: гірка невідворотність, неможливість уникнути долі. І такий містичний момент листування з собою майбутньою. Взагалі я, як прихильник містики, не змогла не оцінити також «Ймовірність дощу нуль відсотків» Галини Вдовиченко. Заплутано, сильно і фатально. Звичайно, не обійшлося без наївності, ідеалізації, романтичності, але їх саме стільки, щоб не знудило. Такі різні історії кохання на фоні незвичайного, фантастичного Львова. Збірка досить «різношерста», кожна…

24 июля 2017 г. 13:14

Пронизані чуттєвістю оповідання з присмаком IT-технологій, така собі середньовічна казка, у яку повноцінно занурюєшся з першої хвилини. Анітрохи не виглядно чи показово, радше звичні оповідання тремтливого кохання пересічних жителів м. Львова, такої собі візії минулого.

13 апреля 2017 г. 10:23

5 - Три найсмачніших запахи? - Запах гарячої кави,☕ свіжої випічки

Все це об'єднано у неймовірній збірці оповідань. Надзвичайно чуттєва і життєва книга від 10 неймовірних авторів. Кожне з оповідань, вміщених у цю збірку, несе нову історія життя і смерті, кохання і ненависті, щастя і розпачу... Кожне наповнене почуттями, що б'ють через край. Галина Вдовиченко зі своїм оповіданням "Ймовірність дощу нуль відсотків" переносить нас на десятиліття (чи століття? ) в історію, показує звички і дивацтва минулих поколінь. Чи це все насправді? Чи лише гра вашої уяви? Вирішуйте самі. "Мрія про Леополіс" Ірини Хомин показує нам втілення мрії про частинку такого рідного Львову у такому далекому Сінгапурі. У Леополісі беззаперечно повинні бути картини міста лева, але де ж знайти такі полотна, які уява малює в голові? Чи справді потрібні саме малюнки? Можливо можна…