4,1

Серия: Схід/Захід
Издательство: Лілея-НВ

9 августа 2017 г. 10:05

3 Що з нами робить урбан

Це моя перша рецензія, тому буде стисло й лаконічно.

+ Що Жадан, що Боднар викликають бажання думати, погоджуватися, або навпаки. Це книга- роздум, книга- емоція, книга- подорож + На фоні трохи сентиментального та "вертерського" "західного" Боднара, наш харківський Жадан виглядає досить жваво та оптимістично. + Це не казка, це реальне життя + Є де розгулятись, як цінувальникам поезії, так і прози

- Але романолюбам це точно не сподобається: відсутність сюжету, саспенсу та головної думки - Вірші Боднара- зовсім не й вірші. Думки виснаженої, розачарованої людини, записані у стовпчик - Жадан теж не такий яскравий, як в інших романах/піснях/есе та у житті в цілому

4+ та 3-. Мій вердикт: 3

Половину книжки складають есеї Сергія Жадана, що публікувалися на сайті «ТСН» протягом 2010–2013 років. Вони є своєрідним авторським щоденником, колекцією вражень, ліричних замальовок та рефлексій.

Друга половина – нові вірші Мірека Боднара, в яких він на фоні втрати віри і надії продовжує розповідати, що значить бути закоханим у смерть і кохати до смерті.

ISBN: 978-966-668-368-0

Год издания: 2015

Язык: Украинский

136 стор.

9 августа 2017 г. 10:05

3 Що з нами робить урбан

Це моя перша рецензія, тому буде стисло й лаконічно.

4+ та 3-. Мій вердикт: 3