Юрій Винничук - Танґо смерті
Танґо смерті 4,4

«Танґо смерті» – це роман про Львів 30-их років. У творі йдеться про долю чотирьох повстанських родин: української, німецької, польської і єврейської.
Манеру Юрія Винничука можна миттєво упізнати, настільки вона відрізняється від усього, що для нас звичне у нашій літератур. Але манера письма у цьому романі – це також і новий Винничук із захоплючим сюжетом, в якому є і пошуки давнього манускрипту, і таємниця «Танга смерті», яке виконували в’язні Янівського концтабору у Львові. Це книга, яку мовби не читаєш, а живеш у ній.
Издательство: Фоліо

Kate_hamster

17 февраля 2020 г. 17:55

5 Танґо життя і смерті

Я чомусь дуже довго не наважувалась прочитати цю книжку. У списках до читання во провисіла у мене протягом майже 5 років. І ось цього місяця я нарешті її прочитала і я у повному захваті.

У книзі є дві головні сюжетні лінії: сюжетна лінія Ореста та сюжетна лінія Яроша. Таймлайн першої десь з початку 30-х років до воєнних часів. Таймлайн другої - тут і зараз. Всі події більшою мірою відбуваються у Львові та його околицях, саме місто не тільки слугує провідником між епохами, але й захоплюючим антуражем і одним із героїв, як на мене.

В цілому у романі усе крутиться навколо танга смерті та книги смерті, яка криє у собі таємницю щодо нашого життя. Це танго є і лінії минулих часів і у лінії сьогодення і в цілому відіграє дуже важливу роль у тексті.

Впродовж усієї книги я намагалась зрозуміти як…

Танґо смерті — Юрий Винничук, роман

ISBN: 978-966-03-6055-6

Год издания: 2012

Язык: Украинский

Кількість сторінок: 379
Палітурка: тверда, матова

2012 - победитель литературной премии "Книга року BBC"

Лауреат: 2013 г.Портал (Книга на украинском языке)
2012 г.Премия «Книга года BBC. Украина» (Книга года)
Номинант: 2019 г.Ангелус
2017 г.Премия Яна Михальски

Kate_hamster

17 февраля 2020 г. 17:55

5 Танґо життя і смерті

Впродовж усієї книги я намагалась зрозуміти як…

Bookoedka

15 ноября 2019 г. 18:31

Що тут скажеш? Принаймні автор не порушив основне правило романів: сентиментальність вживається лише у разі крайньої необхідності.

Якщо серйозно, то це хороша книга. Про людей, життя яких змінила війна і концтабір. Читаючи, розумієш, що важливо жити, дружити, закохуватися. Попри обставини. Я щиро вірю, що художня література набагато важливіше бізнес книг, а справжні історії мотивують сильніше прикладів.

Період міжвоєнного Львова, четверо друзів: українець, поляк, німець і єврей. Історія, розказана Юрієм Винничуком має реальну основу, адже за часів Янівського концтабору оркестр дійсно грав. І це один бік монети, тобто роману.

З іншого боку, ближче до сучасності, науковий співробітник досліджує рукопис маловивченою мовою, що проливає світло на те як події минулого пов’язані з теперішнім.

Ну,…