4,5

«Мовні ґрати» – третя двомовна поетична книга Пауля Целана, що з’явилася в 1959 р. у видавництві «С. Фішер ферлаґ». Вона містить вірші, які виникли від початку 1955 – до кінця 1958 рр. й означають…
Серия: Меридіан серця
Издательство: Книги – ХХІ

7 февраля 2020 г. 14:11

Близько ми, Боже, близько й досяжно.

Жан Жене казав, що життя людини, за вийнятком окремих моментів осяяння, є сірістю та абсолютною беззмістовністю. Ця збірка тому підтвердження.

Варто читати Целана після ознайомлення із його біографією. Умисний холод та авторське відсторонене споглядання у віршах раптово перетворюється на структурний фізичний та емоційний колапс, свідком якого став і я.

ISBN: 978-617-614-089-4

Год издания: 2015

Языки: Немецкий, Украинский

А5, палітурка+суперобкл., 132 с.

7 февраля 2020 г. 14:11

Близько ми, Боже, близько й досяжно.