Король буків, або Таємниця Смарагдової Книги

Сашко Дерманський

4,2

Чи любиш ти загадки й таємниці? Часто доводиться докласти неймовірних зусиль, щоб розгадати таємницю, та й то не завжди вдається. Втім, якщо за справу беруться справжні друзі, їм це під силу!…
Серия: Богданова шкільна наука
Издательство: Навчальна книга - Богдан

Nina_M

31 марта 2021 г. 07:58

Покладала на автора більші сподівання, адже знайомство з іншими його твори було досить вдалим. Тим більше, що саме ця казкова історія є в переліку додаткової літератури для 5 класу. Однак тут не так якісно розгортає сіті фірмовий гумор письменника, а сюжет доволі спрощений і більше нагадує коротенькі народні казки (щоправда, із ірландськими мотивами), а не об'ємні казкові повісті. Крім того, важливу роль у розгортанні сюжету відіграють дракони, а тут уже спрацьовує моя особиста неприязнь до цих створінь. Із іншого боку, книга динамічна, розповідає про справжню дружбу, про те, якими важливими є підтримка близьких, історичне минуле, оптимізм у нашому житті. Повість розрахована на дітей 9-12 років, проте моїй вибагливій читачці теж "не зайшла".

Для тех, кто читает на русском

31 марта 2021 г. 07:58

Для тех, кто читает на русском

Возлагала на…

16 апреля 2017 г. 16:30

Дуже цікава та зворушлива книга. Раджу прочитати усім, хто вірить у справжню дружбу та полюбляє пригоди.

Подборки