4,8

В книжку українського радянського письменника, лауреата Республіканської літературної премії ім. Лесі Українки увійшли нові повісті про школярів, про їх веселі пригоди, дружбу, виховання характерів.
Издательство: Веселка

Vikulaska

13 мая 2019 г. 02:03

5 Веселі та цікаві дитячі пригоди

Вкотре впевнююсь у тому, що твори Всеволода Нестайка змушують цілком зануритися у казковий світ пригод, в якому насправді дивовижні діти можуть набагато більше, ніж дорослі. Маленьким героям творів Нестайка під силу навіть вистежити інопланетянина чи здійснити запаморочливий політ над нічним містом на... мітлі! Перед читачем – справжній калейдоскоп дитячих мрій, радощів та прикрощів... Живі діалоги, дотепний гумор, інтрига, симпатичні головні герої у повісті „Пригоди Грицька Половинки” – все це не може не зацікавити маленького читача. Приємно, що наші українські книги можуть бути настільки цікавими.

Дивовижні події в шостому "Б"

Автор: Всеволод Нестайко

Год издания: 1986

Язык: Украинский

Для середнього шкільного віку.
Кількість сторінок: 302 ст.
Ч/б іл.

Кураторы