Большой город, маленький зайчик, или Мед для мамы

Иван МалковичСофия Ус

4,6

Мама маленького зайчика простудилась, и он решил пойти купить для нее меду. Но город большой, а зайчик - очень маленький, и он заблудился... Трогательная история с трогательными картинками и со…
Издательство: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

L_Anatoliivna

13 декабря 2016 г. 14:00

вчора на нашій книжковій поличці оселилась ще одна книга. давно збиралась придбати її, і, нарешті, цей час настав.

авторами книги є засновник видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович та ілюстратор Софія Ус.

в результаті праці двох талановитих людей ми й маємо ось таке маленьке диво, яке тішить не тільки дитяче серденько.

чому вчить вона?

в першу чергу, піклуванню про рідних. матуся зайчика захворіла і він вирішив знайти для неї мед.

вагаюсь й досі, говорити про непослух чи ні. мабуть, діти на цьому не акцентують так увагу, як дорослі.

але врешті решт, все закінчилося добре. саме так, як і має бути.

книгу читала донечка. виразно й емоційно. просто заслухатись можна було. та й усмішка весь час була на обличчі. люблю такі хвилини)

ISBN: 978-5-903475-04-9

Год издания: 2008

L_Anatoliivna

13 декабря 2016 г. 14:00

чому вчить вона?

але врешті решт, все закінчилося добре. саме так, як і має бути.

anomaliya_ya

15 марта 2016 г. 15:11

Какие же потрясающие иллюстрации. В них столько солнца и тепла. Маленький зайчик пошёл покупать мёд для мамы и заблудился. Какие приветливые и отзывчивые жители живут в этом городе. Добрая, милая история которая так нравится моей 3-х летней дочке. Очень красивая книга, которая сделает ваш вечер уютным. - Кстати, книга послужит отличным поводом к разговору о том как важно знать свой адрес, и что делать если малыш потерялся.

Подборки