4,6

Ці історії переносять у Карпати і в Різдво, як машина щастя. Адже саме там щастя було найоднозначнішим — у карпатському дитинстві Ярослави Терлецької і Галини Петросаняк. Тут органічно сплітаються…
Издательство: Discursus

9 декабря 2019 г. 16:33

4.5 "Якби ніхто нікому нічого не розказував, то яким би біднесеньким був наш світ: без оповідок, без пригод, без страшенних таємниць, без бляшанок у сховках, перших вкрадених у сусідів черешень, без синців, подертих штанів, ґуль, цнотливих поцілунків".

Якщо заглянути у шпарину дитинства, воно буде саме таким - з вірою у чудеса, чари і магічну силу різдвяних свят. З легкої руки Ярослави Терлецької і Галини Петросаняк можна перенестись у світ, де всі печалі змінюються радістю, а віковічний гомін карпатських лісів проганяє злих духів.

Ці зимові карпатські оповідки пахнуть улюбленими ласощами, любов'ю батьків, дідуся і бабусі, теплою піччю  снігом, який виблискує сяйвом далеких зір. Автентична гуцульська магія - вона така.

Збірка буквально дихає Різдвом і справа не тільки у чарівних розповідях: художнє оформлення Анастасії Стефурак, словничок ідеально доповнюють книжку. Палітурку хочеться розглядати і розглядати!

7 оповідань і кожне не схоже на попереднє. Якщо ви хочете зустрітись із паном Чемерником і розгадати зоряну таємницю, політати…

ISBN: 978-617-7411-43-6

Год издания: 2018

Язык: Украинский

Обкладинка: тверда
Сторінок: 112

9 декабря 2019 г. 16:33

13 декабря 2018 г. 11:39

5 Родом із дитинства

Все у цій книжці, починаючи з казкового оформлення від Анастасії Стефурак і закінчуючи словничком автентичних гуцульських слів, просто дихає святом. Атмосфера дитинства і Різдвяних див живе тут на кожній сторінці! А ще – улюблені Карпати… ну де ж, як не там, траплятися справжнім чудам?!

Галина Петросаняк та Ярослава Терлецька своїми короткими оповідками переносять читача прямісінько до засніженого гуцульського села, десь під могутнім лісом в горах. І от ти вже не заклопотаний дорослий, а щасливе дітисько! Сидиш собі за святковим столом і куштуєш 12 традиційних для Святвечора страв, бешкетуєш зі щезником, пригощаєш янголів яблуками, а ті перетворюють їх на яскраві зорі… Та ще й можеш силою власної мрії відростити собі за спиною янгольські крила й поки ніхто не бачить, летіти над вершечками…