Том Флетчер - Різдвозавр
4,6

У вас у руках – найдивовижніша і найнеймовірніша різдвяна історія, яку тільки можна собі уявити. Хлопчик Вільям просить у Санти на Різдво динозавра і навіть не підозрює, чим обернеться його прохання. Гортаючи сторінки цієї веселої динамічної пригодницької книжки британського письменника і музиканта Тома Флетчера, ви довідаєтеся, хто допомагає Санті на Північному полюсі і хто намагається вполювати північних оленів, як з ненависті народжується дружба і чому містер Трандл понад усі свята любить Різдво. І, звісно, познайомитеся з найфантастичнішим книжковим героєм – Різдвозавром.
Серия: Дитячі книги для читання
Цикл: Снегозавр, книга №1
Издательство: Видавництво Старого Лева

6 мая 2022 г. 15:41

5 годится!

Хорошая история. Сначала прочитала сама (всегда так делаю перед покупкой для ребёнка) и не прогадала - дочке зашло на ура. В книге волшебство, извечная борьба добра и зла и, конечно же, хэппи-энд. Дочка сделала правильные выводы о дружбе и доброте. Так что и вторую часть уже купили. Думаю, до Рождества не долежит)

ISBN: 978-617-679-609-1

Оригінальна назва: The Christmasaurus

6 мая 2022 г. 15:41

5 годится!

19 декабря 2021 г. 15:50

Дуже цікава зимова історія, яка проникнута Різдвяною магією та духом.

Хоч це і дитяча книга, та я впевнена, що і дорослим захочеться почитати її перед святами.

А ще раджу почитати її дорослим, через те, що в книзі підіймається багато питань, над якими потрібно подумати саме дорослим та роз‘яснити своїм діткам.

А ще книга дууууже добраБо які б проблеми в ній не підіймалися-добро завжди перемагає  А ще розкривається секрет дружби, довгої та щирої.

Прекрасно написана книга, читається легко та просто. А ілюстрації в книзі доповнюють слова автора та дають змогу домалювати сюжет в своїй фантазії.

Історія про те, як віра в чудеса та дружба перемагає всі проблеми та негаразди. От би в житті так було

Вцілому книга лишає після себе приємний післясмак, навіть не дивлячись на те, що такі не легкі…