9 декабря 2019 г. 16:33

4.5 "Якби ніхто нікому нічого не розказував, то яким би біднесеньким був наш світ: без оповідок, без пригод, без страшенних таємниць, без бляшанок у сховках, перших вкрадених у сусідів черешень, без синців, подертих штанів, ґуль, цнотливих поцілунків".

Якщо заглянути у шпарину дитинства, воно буде саме таким - з вірою у чудеса, чари і магічну силу різдвяних свят. З легкої руки Ярослави Терлецької і Галини Петросаняк можна перенестись у світ, де всі печалі змінюються радістю, а віковічний гомін карпатських лісів проганяє злих духів.

Ці зимові карпатські оповідки пахнуть улюбленими ласощами, любов'ю батьків, дідуся і бабусі, теплою піччю  снігом, який виблискує сяйвом далеких зір. Автентична гуцульська магія - вона така.

Збірка буквально дихає Різдвом і справа не тільки у чарівних розповідях: художнє оформлення Анастасії Стефурак, словничок ідеально доповнюють книжку. Палітурку хочеться розглядати і розглядати!

7 оповідань і кожне не схоже на попереднє. Якщо ви хочете зустрітись із паном Чемерником і розгадати зоряну таємницю, політати разом з дівчинкою Настею, побешкетувати зі щезником Антипком чи подарувати старому Михалю надію і наснагу - ці історії написані для вас.

Закутатись у різдвяну атмосферу з карпатським колоритом - ідеальний варіант, щоб повірити у чудеса.

Окреме дякую за підняття соціальних тем - вони дуже гарно вплетені у контекст.