4,2

«Залізна леді» — так прийнято називати жінок, які займають високі посади, відрізняються сильним характером і безкомпромісними рішеннями. Як виник цей термін, що став «другим ім’ям» однієї з…
Серия: Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей
Издательство: Агентство «IPIO»

28 ноября 2019 г. 11:06

Мій молодший син читає книжки цієї серії із великим задоволенням! Цього разу у бібліотеці серед інших нам трапилася книжка і про Маргарет Тетчер, яку я одразу відклала й собі. Я не люблю читати "дорослі" біографії або мемуари, але дізнатися трохи більше про "залізну леді" дуже хотілося.

Своїм дитинством я ще встигла "зачепити" Радянський Союз, де серед небагатьох цікавинок по ТБ була передача "Международная панорама". Зовсім не дитяча, проте я дуже любила дивитися її з батьком. Міжнародні кореспонденти розповідали про жахи життя у капіталістичних країнах, а серед постійно вживаних слів траплялося і прізвище Тетчер. Мені подобалася ця сувора на вигляд жінка з гострими рисами обличчя та пишною зачіскою. Її особистість завжди цікавила, але жодного разу я не намагалася дізнатися про неї…

РОЗЧАРУВАННЯ ТА НАДІЯ: один день з життя грентемського бакалійника (13 жовтня 1925 року)
стр. 9
ПОЕЗІЯ ТА ПЕРЕМОГА: один день із життя доньки бакалійника (24 квітня 1935 року)
стр. 16
ПЕРШИЙ ДЕНЬ ПІСЛЯ ДИТИНСТВА: єдина неділя, коли Меггі не пішла до церкви (3 вересня 1943 року)
стр. 34
НАЙКРАЩІЙ ПОДАРУНОК НА ПОВНОЛІТТЯ: день, коли збулася найзаповітніша мрія Маргарет (12 жовтня 1943 року)
стр. 34
МРІЇ ТА ПЛАНИ: день, коли було вгадано таємні думки студентки-хіміка (26 червня 1946 року)
стр. 44
ІЗ ХІМІКІВ - У "МАЛЕНЬКУ ГОСПОДИНЮ ВЕЛИКОГО БУДИНКУ": день, коли Маргарет Робертс стала Маргарет Тетчер (13 грудня 1951 року)
стр. 54
ПРОРОЦТВА І ПЛАНИ: день, коли надії було виплекано, зруйновано та виплекано знов (17 лютого 1953 року)
стр. 64
ЖІНОЧЕ ПИТАННЯ ТА ЧОЛОВІЧА ВІДПОВІДЬ: один день із життя матері з політичними амбіціями (28 квітня 1958 року)
стр. 72
ПОЛІТИЧНА СИЛА І ЛЮДСЬКА СЛАБКІСТЬ: один день із життя нового члена парламенту (29 січня 1960 року)
стр. 86
МОЛОКО ТА НІЖНІСТЬ: один день з життя міністра освіти та науки (11 листопада 1971 року)
стр. 96
ЗІРКА ОТРИМУЄ НОВЕ ІМ'Я: один день із життя лідера консервативної партії Великої Британії (26 січня 1976 року)
стр. 108
ШАНСИ ТА РІШУЧІСТЬ: один день із життя прем'єр-міністра Великої Британії (3 квітня 1982 року)
стр. 116
ЩИРІСТЬ І МАШКАРА: один день із життя британської пенсіонерки (22 травня 2001 року). Заміть післямови
стр. 128

Год издания: 2018

Язык: Украинский

Обкладинка: м’яка
Кількість сторінок: 176
Формат: 70х90/16 (168х228 мм)
Ілюстрації, кольорові: О. Макарова
Додатковий тираж: 3000