4,9

Абетка» — одна з найзнаковіших книжок видавництва, саме з неї почалася історія видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».
Це видання «Абетки» просто неперевершено проілюстрував Кость Лавро — головний…
Издательство: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

Marlentochka

2 декабря 2013 г. 23:23

Сів дракончик на балкончик, випив чаю, з"їв вазончик.

Ми дракона не злякались, тільки дзвінко засміялись: - Залітай мерщій у хатку, будем їсти мармеладку"

Купила племінниці на подарунок на Новий рік, із задоволенням сиджу і читаю, згадую те, що вивчала з племінником) І для першої абетки для дітлахів раджу її - якісна тверда обкладинка та сторінки (їх якось важко навіть сторінками назвати - їх можна гризти і не прогризти :), гарні, яскраві малюнки - це приклад нової, якісної дитячої української літератури.

Я б сама хотіла, щоб у моєму дитинстві були такі книги. Але тішусь зараз з того, що можу купляти своїм дорогим малюкам саме такі книги і разом з ними повертатись у щасливий час - коли дерева були великі, новорічні свята очікувались як дива дивовижні, сонечко завжди посміхалось.

Бо я ж…

ISBN: 978-966-7047-33-7

Год издания: 1999

Язык: Украинский

Marlentochka

2 декабря 2013 г. 23:23

Сів дракончик на балкончик, випив чаю, з"їв вазончик.

Бо я ж…

Aries_Domini

24 января 2013 г. 01:25

Коли, перш ніж піти до школи, я вдома вчила грамоту, в мене були гарні книжечки, але такої не було. Зате вона є в мене тепер - і чим же це не привід для радості? :) Саме з таких книжок і має починатися наука і прищеплюватися любов до читання й прагнення до освіти й самоосвіти, бо доброго й прекрасного тут - греблю гати. Видання А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ завжди вигідно відрізнялися від усіх інших вишуканим смаком, і АБЕТКА - на щастя, теж не виняток. Книжка починається з молитви до янголятка (ангелика), котрий ніби благословляє дитину на науку. А мій улюблений віршик у нинішню зимову пору якраз дуже доречний:

Уранці біля хати малесенькі сліди: зайчаточко вухате приходило сюди.

Стояло біля хати, ступило на поріг, хотіло нам сказати, що випав перший сніг.

Не бійтеся бути дітьми - погортайте цю…

Подборки