3,6

Маленька донечка Алекса Вітмена, шукача рідкісних кінострічок, зникла в Единбурзі десять років тому. І ось тепер йому необхідно повернутися сюди, щоб відшукати унікальний фільм Оґюстена Секюлера,…
Издательство: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля"

7 марта 2018 г. 11:05

Якщо ви часто обираєте трилери по інтригуючій назві чи обложці, як це роблю я, то, на жаль, з цією книгою я прогадала. Як люблю казати: не зайшла. Якийсь заплутаний сюжет, нелогічні дії, невдалі описи і перебіг подій. Місцями було цікаво, але у відношенні до об"єму книги - це дрібниці. Історія не зачепила, хотілось пошвидше дочитати і забути як страшний сон. Жалкую, що витратила на неї час. Бо я до останнього сподівалась, що от-от має стати цікаво, але цього так і не сталось. Сумно(

ISBN: 978-617-12-4326-2

Год издания: 2018