4,3

Ярчик і не підозрює, що найважливішою людиною у його житті стане маленька дівчинка, яку він випадково зустрів у крамниці. Спочатку трохи сторожко і боязко, а чимдалі — тим легше і невимушеніше вони…
Серия: Українська проза
Издательство: Видавництво Старого Лева

6 мая 2017 г. 11:11

5 вишня і я

чудова книга! добра, чутлива і легка! такі книги не хочется дочутивувати тільки аби вони не закінчувались.

книга ж прекрасним доказом того, як може змінитись наше життя після зустрічі з кимось.

головному герою пощастило зустріти маленьке дівча з дивним ім'ям Вишня :) так само і цій дівчинці Дуже пощастило зустріти свого Велетня Ярчика

дочитавши цю книгу хочеться вірити, що у героїв і зараз все добре, вони невимушено сидять на кухні і варять апельсиновий джем:)

ISBN: 978-617-679-241-3

Вік: 17+

6 мая 2017 г. 11:11

5 вишня і я

14 июня 2016 г. 13:10

4 Чоловіки і діти однаково щасливі!

Я уявлення не маю де Олексій Чупа бере ідеї для своїх книг, але вони - чудові! Поки на першому місці мого персонального рейтингу "10 слів про вітчизну", але "Вишня і Я" не сильно поступається. Уявіть собі: ви чоловік, вам трішки за 30, від вас пішла чергова пасія, та ще й забрала з собою кота... І тут... ви знаходите маленьку дівчинку. В супермаркеті. І забираєте її до себе в дім. Купуєте щодня фрукти. І розумієте, що вам є про кого турбуватись. Насправді, якщо спробувати не думати, як дорослий ("І що, поліція на це не зважає", "Невже сусіди не помітили", "А як вона піде в школу без документів", "Дитина - це ж не кіт, як її можна була отак підібрати і не думати про майбутнє") то книга виглядає дуже доброю. По-перше, вона написана простими реченнями. Напевне, востаннє я читала щось…