Оксана Луцишина, дослідниця творчості Бруно Шульца та Вальтера Беньяміна, авторка кількох книг віршів та збірок малої прози, у своєму другому романі розповідає пронизливу історію про любов і…
Серия: Українська проза
Издательство: Видавництво Старого Лева

12 сентября 2021 г. 14:39

1 Спойлер «Любовне життя» Оксана Луцишина

Хочу почати свій відгук з уривку анотації, щоб ви розуміли, на скільки все сумно.

«... Іронічна і ніжна, інтелектуальна і романтична, майже не вигадана історія з флером м‘якого гумору і немилосердного сарказму гарантовано подарує вам радість, задоволення від читання і навіть трохи катарсису».

Так, я повелася на анотацію. Як же тут можна не повестися? Адже книга обіцяла бути цікавою та захоплюючою

Але, всього того про що розповідалося в анотації я і близько не побачила та не відчула. Читала, щоб просто дочитати та побачити чим все це закінчиться.

Я взагалі не зрозуміла сенсу цієї «глибокої філософської» історії. Тут є два варіанти, або його тут взагалі і близько немає. Або я просто нічого не зрозумілаДуже хочу вірити в те, що я не зрозуміла того, що авторка хотіла сказати цим романом.

А…

1 Спойлер «Любовне життя» Оксана Луцишина

А…

SaganFra

7 июня 2016 г. 09:14

Современная украинская писательница Оксана Луцишина автор нескольких поэтических сборников, рассказов и двух романов. Писательница получила образование в Соединенных Штатах Америки и сейчас преподает в одном из американских вузов. Может быть, поэтому ее творчество с легким «иностранным» флером. В нем нет привычного для современной украинской прозы погружения в спорные моменты истории, острого трагизма и чрезмерного драматизма.

Второй роман автора «Любовне життя» можно смело считать эмигрантской прозой. Место действия – небольшой безымянный городок в Южной Флориде. Главная героиня романа, Йора, - эмигрантка из Украины, ее подруга и одновременно соседка, Инга, тоже. Вместе они снимают небольшую студию, делятся своими печалями и радостями. Йора и Инга – зеркало и «исповедальня» друг для…