Впервые лучшие рождественские истории для взрослых!
Написанные сто лет назад русским классиком Николаем Каразиным, они вошли в золотую коллекцию мировой литературы. Это нежные и трогательные…
Издательство: Гелеос

11 июля 2018 г. 10:49

1 Повна МУТЬ

Такої дурні я давно не читала. І тут задалася питанням: а хтось же таке й друкує?!? Нічого там цікавого.

Скажу відверто, що чула негативні відгуки на книгу в бібліотеці, але вирішила, що книга з такою ніжною обгорткою не може бути «гнилою». І от, я помилилася.

З плюсів можна тільки віднести заманливу обкладинку. Все інше – муть і тьма. Не рекомендую.

Лише витратити свій час.

Всі історії – типу містика, типу автор хотів поєднати Булгакова « Мастер і Маргариту» , Чехова «Рассказ неизвестного человека» та Гоголя «Вечора на хуторі поблизу Диканьки». Ну, більше до Чехова підібрано, але така муть….(Наприклад: Невеста – це з Булгакова, Случайность – Чехова, а За дружеской жженкой – Це чистий Гоголь).

А які імена героїв –Хаким-Берды, Хаджи-Измаил, Хан -Аблай, Ак -Джан, Узун-Чашь, - справді…

ISBN: 5-8189-0757-0

Год издания: 2006