Скотт Пілігрим. Том 2. Скотт Пілігрим проти всього світу

4,2

Скотт Пілігрим зустрічається одразу з двома дівчатами. З Найвз Чау він відчуває, що може позбутися минулого й почати все наново. А з Рамоною Флаверс він готовий прийняти все й подорослішати. Та…

RiyaBooks

Такой себе, если честно

17 апреля 2021 г. 17:46

4 Отзыв на первую и вторую часть - одинаковый)

Читається дуже швидко.  Рекомендую всім —на цьому можна і закінчити мій відгук про цей коміксі.  Але, я хочу ще багато, що сказати вам.

Історія йде від імені головного героя - Скотта Пілігрим, який музикант і "тимчасово безробітний".  Він проживає в маленькій квартирі зі своїм другом.  До речі, друг Скотта - гей.  Вперше бачу тему ЛГБТ в коміксах, причому автор «подає» її дуже толерантно, за що окремий плюсик цьому коміксу.

Задумка коміксу вельми крута, адже головному герою належить побити 7 колишніх однієї дівчини, що б вона стала його.  Що вам нагадує?  Правильно комп'ютерну гру, де потрібно пройти рівні, перемагати злих героїв, що б завоювати серце принцеси.

До речі, деякі люди і місця, списані з реально існуючих об'єктів, що створює антураж цьому коміксу.

Раджу всім любителям…

ISBN: 9786177756285

Год издания: 2021

Язык: Украинский

RiyaBooks

Такой себе, если честно

17 апреля 2021 г. 17:46

4 Отзыв на первую и вторую часть - одинаковый)

Раджу всім любителям…