4,3

Angleon, le prospère royaume des félins, est en ébullition : Cyrus, le vieux roi, est au plus mal, et cette mort imminente aiguise les appétits. Enfants, neveux, amis, ennemis… Chacun fourbit ses…
Серия: Les 5 Terres #1
Издательство: Delcourt

Rin_Rinich

читающий эльф Рин \(^~^)/

21 августа 2021 г. 20:25

Якщо я вам скажу,що існує серед мальописів такий,що дуже схожий на усім відому «Гру престолів»,чи повірите ви мені? Бо насправді так і є – перший том циклу «П'ять земель» максимально схожий сюжетом і картинкою на добре знайомий нам усім книжковий / серіальний цикл "Піснь льоду і полум'я" Джорджа Мартіна!

⠀

Те,що ховається під обкладинкою першого тому «П’ять земель» – це справжній середньовічний світ антропоморфних тварин,змагаючихся між собою за владу! У світі,вигаданому Девідом Шовелєм й намальований Джеромом Лерекюлі,панує тваринна ієрархія – влада п‘ятьма континентами знаходиться у лапах могутніх кішок,які навіть між собою змагаються за трон!Леви,гепарди,тигри – усі вони між собою сперечаються, товаришують та навіть закохуються – все як у людей.

Усього існує п’ять королівств :

•Англеон –…