Rin_Rinich

читающий эльф Рин \(^~^)/

21 августа 2021 г. 20:25

Якщо я вам скажу,що існує серед мальописів такий,що дуже схожий на усім відому «Гру престолів»,чи повірите ви мені? Бо насправді так і є – перший том циклу «П'ять земель» максимально схожий сюжетом і картинкою на добре знайомий нам усім книжковий / серіальний цикл "Піснь льоду і полум'я" Джорджа Мартіна!

Те,що ховається під обкладинкою першого тому «П’ять земель» – це справжній середньовічний світ антропоморфних тварин,змагаючихся між собою за владу! У світі,вигаданому Девідом Шовелєм й намальований Джеромом Лерекюлі,панує тваринна ієрархія – влада п‘ятьма континентами знаходиться у лапах могутніх кішок,які навіть між собою змагаються за трон!Леви,гепарди,тигри – усі вони між собою сперечаються, товаришують та навіть закохуються – все як у людей.

Усього існує п’ять королівств :

•Англеон – острів кішок

•Лілій – королівство мавп

•Ітара – земля рептилій

•Еріналь – континент травоїдних тварин

•Арнор – земля ведмедів,вовків і т.д.

У такому різноманітному тваринному світі має панувати мир та злагода, проте як і в нашій исторіі без кровопролитних боїв та суперечок не обійтися!

Король Сірус,володарь острова Англеон та усіх земель, смертельно хворий. Та не залишивши після себе спадкоємця чоловічої статі, він обрікає свій трон на боротьбу споміж інших тварин. Його племінник Ірус дуже амбіційний та жорстокий тигр,обраний наступником короля,мріє встановити своє жорстоке правління на усіх континентах,навіть якщо це потребуватиме війни…

Мені було дуже цікаво читати цей яскравий мальопис,але шкода,що в ньому так мало сторінок. Своїм стилем малювання комікс нагадав мені діснеєвську «Книгу джунглів»,завдяки тому,як саме були намальовані тварини!

Вже не можу дочекатися,коли вийде другий том цієї дивовижної захоплюючої історії!