3,4

За змістом, життєвим матеріалом й за художньою вагою роман Ю. Яновського «Вершники» () — один із кращих творів радянської літератури про героїку Громадянської війни. Кривавою хвилею прокотилася вона…
Серия: Шкільна бібліотека української та світової літератури
Издательство: Фоліо

dolli_k

субъективно обо всём

10 августа 2016 г. 13:40

Друга книга про революційні події та про уславлення комунізму за два дні - це прямо занадто. І якщо в першій була хоча б дитяча цікава історія, то це дійсно серйозний твір про Громадянську війну. Мало того, що мені було нудно, так я ще й змушена була постійно гортати довідник, щоб зрозуміти, що тут взагалі відбувається (намагаюсь змусити себе думати, що це мені необхідно, бе екзамен з історії ніхто замість мене не складатиме, але поки що виходить погано).

Я розумію, що цей роман розповідає про важливі для моєї країни події, але нічого не можу зробити з собою. Ну не люблю я історичні твори, а тим паче - твори про війну з описом баталій. Явно не моє.

ISBN: 978-966-03-6189-8

Год издания: 2013

Язык: Украинский

Обкладинка: м'яка палітурка
Кількість сторінок: 107
Формат: 84х108/32 (135х205 мм)
Наклад: 3000

dolli_k

субъективно обо всём

10 августа 2016 г. 13:40

22 ноября 2015 г. 18:49

4 Революция и война во всей её красоте.

Все мы, люди, должны помнить свою историю, жизни наших предков. В этой книге Юрия Яновского описывается наша история, где мы, славяне, убиваем друг друга, убиваем за идею, за так, или за пятак. Описывается гражданская война, где течет наша кровь, из-за нас самих. Автор показал то, как уходили на фронт все: и те, кто раньше просто жил, ходил в школу, церковь, слушал поучительные истории прадеда, о бывших металлургах, которые начали ковать сталь ради того, чтобы она убивала, о разрушенных семьях, где вместо любви был страх не потерять супруга.

Столь ужасные вещи описаны так, как было все на самом деле, власть и деньги не смогли заставить автора изменить историю. Юрий Яновский хоть и постоянно менял тематику, от идей коммунизма до патриотизма Украины и триединства славян - но писал он…