4,3

1888 рік. Лондон.
Місто трусило немов у лихоманці. Таємничий незнайомець, прозваний у народі Джеком Різником, одну за одною вбиває жінок легкої поведінки, щоразу дивним чином вислизаючи з рук…
Серия: Історії провінційного хірурга
Издательство: Книжный клуб «Клуб семейного досуга»

8 сентября 2021 г. 01:33

4 Високий рівень авторського стилю

Думала, детективи - то не моє. Зрештою зрозуміла, що поспішно обмежила сюжет роману певними рамками.

По перше, познайомитись з літературним світом людини, що крокує вулицями того ж міста що й ви, завжди інтригує. Автор, як і його літературні герої і авторка цієї рецензії - з Проскурова, що тепер носить назву Хмельницький.

По друге, відкрити для себе ті самі вулиці, такі вже начебто знайомі, але перенестись на кілька століть назад, захоплює.

До того ж, не у кожній книзі, гортаючи сторінку за сторінкою, дізнаєшся більше про психологічні аспекти людської натури, спостерігаєш неочікувану любовну лінію та виділяєш високий рівень авторського стилю з колоритними описами.

Саме ці вищезгадані якості й виділяють "Пастку для різника" серед книжок, що залишаються на полицях книгарень непоміченими.

Book blog BST

4 Високий рівень авторського стилю

Book blog BST

4 августа 2020 г. 23:00

5 А украинские писатели ещё что-то могут

Честно,я не ожидала от этой книги много и постоянно её откладывала,но оказалось, что очень зря. Тебя так затягивает, что читаешь просто взахлеб, так интересно написано. Сама книга похожа немного на "Хирурга", но всё же это не плагиат и в ней есть свои изюминки. Да и меня приятно удивило то, что это книга украинского автора, хотя,что к русским,что украинским писателям я отношусь с некой опаской. Но здесь просто шедевр. Небольшой минус книги это имена героев, немного сложно их запоминать, но в целом всё шикарно.