4,8

Врадіївка, Оксана Макар, свавілля «Сім’ї» Януковича, зажерливість суддів та олігархів, сепаратизм у Криму й на Донбасі, Майдан, захоплення Слов’янська, перші жертви й перші герої…
Издательство: Видавництво Львівського медіафоруму

5 октября 2018 г. 12:17

5 Болюча правда

Це жахлива, але разом з тим чудова книга. Жахлива, бо все, про що у ній йдеться, – це були реальні події. Під час її прочитання я раптом усвідомила, що про деякі з них я просто забула. Мабуть, надлишок новин про людські трагедії стирає з пам’яті попередні. Розуміння цього лякає найбільше.

Ця книжка нагадує про найголовніші віхи українського суспільства за останні 10 років. Для мене особисто у цьому і полягає її найбільша цінність. Окремо хочеться відзначити майстерність авторки, її вміння розповідати історії і звертати увагу на деталі, про які інші люди просто б не згадали.

ISBN: 978-966-97668-0-9

Год издания: 2017