"Нова людина" - антиутопія, яка ідеально відповідає усім вимогам цього жанру та вміло зазирає в геть не безхмарне майбутнє, показуючи його таким, на яке ми, люди, сьогодні заслуговуємо, якщо не…
Серия: Український роман
Издательство: КМ-БУКС

4 июля 2020 г. 16:52

4.5 Антиутопія по-українськи

Можливо українці народ такий, що нам подавай усього та побільше. От і у цьому творі сюжетних ліній і відгалужень немало, але  не до кінця доведена кожна із них.
Авторка нам показує недалеке майбутнє , де люди захотіли мати "супер діток", а отримали егоїстичних і настільки ж розумних ,наскільки безжальних створінь. Хочете струнку, високу, блакитнооку блондинку? Чи може міцного і кремезного, кароокого красеня? Все це ви можете замовити для своєї дитини за кругленьку суму грошей. І всі так хотіли мати най най най чадо, що забули поцікавитися " а що там із душею, лікарю?" , бо саме у цьому моменті вийшов пробіл.
Геники ( дітки) та діпри (звичайні люди) були занадто різними і звичайно настав момент , коли обидві раси зрозуміли, що хочуть панувати на планеті.
Ой що почалося!
Майже Коронавірус,…

ISBN: 9786177409037

Год издания: 2016

Язык: Украинский

Обкладинка: тверда
Сторінок: 256
Формат: 84х108/32 (130х205 мм)

4 июля 2020 г. 16:52

4.5 Антиутопія по-українськи

Ой що почалося!
Майже Коронавірус,…

21 сентября 2016 г. 19:47

Хіба можна здивувати когось із читачів, описавши нав’язливу рекламу: купіть у кредит новий смартфон, планшет, найновішу марку машини? Купіть, влізши у борги, все те, без чого вас не визнають не те, що успішною, ба навіть щасливою людиною. Ну, й де тут фантастичне припущення? Дехто ведеться, розумні люди – а ми ж з вами розумні? – пропускаємо нав’язливу рекламу повз вуха. А якщо і купує щось із гаджетів, навіть скориставшись кредитною карткою, то лише тому, що життя сучасної людини має бути сповнене комфортом. Боротьба й виживання – то для людей минулої епохи. Отак звично пропускаючи рекламу повз вуха, можна й не помітити скільки ж часу вже радять купити для комфорту не новий смартфон, а… нову людину. Ні-ні, мова аж ніяк не йде про рабство. Поки що не йде, якщо вдатися до спойлера.

Далі,…