4,4

crazy_squirrel

по прятанию орехов

15 декабря 2019 г. 00:18

Всім котолюбам активізуватися! Видавництво «Абабагаламага» випустило "Галерею котів" — найкращий подарунок любителям пухнастиків і поціновувачам мистецтва ever. Як добре, що у мене є друзі якраз такої комбінації, щоб можна було їм подарувати цю книгу, а заразом і собі погортати

Книга — це 326 кольорових ілюстрацій Сьюзан Герберт, на яких вона відтворила відомі картини, сцени з театру та кіно. От тільки всі дійові особи там — коти! І це, скажу я вам, прекрасно.

Котики все роблять краще, а мистецтво й поготів. А ще стає очевидним вся штучність людських соціальних ігор, етикетів, правил, стародавніх гардеробів... Коли бачиш кицю в корсеті, яка схилилася в реверансі, думаєш: "А нащо так все ускладнювати?").

Гладьте котиків, всотуйте мистецтво і будьте простіше

ISBN: 0-500-23936-3