Дыск уключае ў сябе 2 кнігі і 10 дзіцячых песенек.

Кнігі "Малы і Мядзведзік" і "Малы і Білан" - адны з найбольш улюбёных у Швецыі. Аўтары з неверагоднай увагай і павагай да асобы Малога…
Издательство: студыя Эдуарда Іванова

15 августа 2019 г. 14:41

Мне и моему сыну книга понравилась. Очень добрая и поучительная, но, в то же время, не занудная, а веселая и интересная. Она рассказывает про похождения Малыша и Медвежонка и показывает как любовь и дружба помогают детям справляться с встающими перед ними проблемами. Читали с большим удовольствием и видимо вернемся к книге еще.

Малы і Мядзведзік
Малы і Білан
10 дзіцячых песенек

Год издания: 2011

Язык: Белорусский

15 августа 2019 г. 14:41

12 июня 2016 г. 13:15

Мне здаецца, хоць я дарослая і ў дзіцячай ліатаратуры ня шмат разумею, что гэта прыклад - дастаткова нейтральны. Гэта просто лагодныя рассказы з дзіцячага жыцця, бадзёрыя і смешныя. Але захаплення яны не выклікаюць. Гэта не цудоўны мір Мумій-тролляў, не прыгодныя апавяданні пра Роні і не напаўказачны мір Успенскага. Гэто проста зарысоўкі рэальнага жыцця. Дзіўна, что менавіта гэта мне здаецца недахопам кнігі. Але ж ад дзіцячай літаратуры я чакала нейкай большай фантазіі.