Герои романа – наши современники. Случайная встреча с незнакомцем заставляет их погрузиться в тайну, которой уже тысяча лет. Желание докопаться до истины прошлого неожиданно вскрывает их собственные тайны. Киевская Русь, ХІ век. Князь Владимир и Рогнеда; Ярослав Мудрый и его невеста – шведская принцесса Ингигерд. Насколько точно события тех лет отражены в летописях и скандинавских сагах? С достоверностью можно утверждать лишь одно – в то время чувствовали, страдали и любили так же, как и сегодня!

8 февраля 2024 г. 15:48

Київська Русь, XI століття. Князь Володимир і Рогнеда, Ярослав Мудрий і його наречена — шведська принцеса Інгігерда. Наскільки правдиво відображені події минулого в літописах і скандинавських сагах? З впевненістю можна стверджувати лише те, що в минулому люди відчували, страждали і любили, як у наш час. Прочитавши стародавні графіті на стінах київського собору Святої Софії і розгадавши їхню таємницю, герої роману «Територія брехні» вирушають у подорож до Скандинавії — батьківщини нареченої Ярослава Мудрого Інгігерди. Герої роману — наші сучасники. Випадкова зустріч змушує їх зануритися в тисячолітню таємницю. Бажання докопатися до правди минулого несподівано розкриває загадки їхнього особистого життя. Минуле нікуди не зникло. Носіями яких генів є ми, нащадки Київської Русі?

Форма: роман

Оригинальное название: Территория лжи

Дата написания: ~2016

Первая публикация: 2016

8 февраля 2024 г. 15:48

4 октября 2018 г. 15:18

2 Сюжет «притягнуто за вуха»

Минуле не зникає, воно розчинено в сьогоденні, просто його треба навчитися бачити.

Книга вже своїм оформленням – стилістичним «перевантажує « око. Тобто, ніби й не старе видавництво, але прагнення прочитати відбиває. Занадто «напряжна», я б так висловилась.

Але тоді весь світ навколо вас ілюзорний. Одне помилкове уявлення накладається на інше, і ми ніколи не дізнаємося істину.

Події розгортаються в Києві, коли дві сімейні пари відпочиваючи знайомляться з іноземцем. Той, по-дружньому , залишає їм пакунок та запрошення до себе в гості. В пакунку – старовинна монета та пергамент. І вже герої намагаються розгадати надпис на пергаменті та історію походження цих речей.

На другому фоні - автор відправляє нас до подій Київської Русі. Там ще володарює Володимир Красне Сонечко. Зі сторінок…