Издательство: Веселка

26 января 2020 г. 20:32

Що це за СТУПа така? Це якесь «бабаягійське» приладдя напевно. Але якщо точно, то це Система Точного Управління Польотом. Я б не проти дізнатися про це побільше. І не тільки про це, а ще й про інше «бабаягійське» приладдя, якщо воно є звісно. ⠀ Степан - четвертокласник, який мешкав у селі. Він з Василем та Танею помітив як у хаті, у якій років 10 ніхто не живе, запалав вогонь. Я-то одразу зрозумів, хто його запалив. То Ядвіга Олізарівна. І згодом зав’язалася справжня боротьба... ⠀ Усілякі фантастичні звірі! Клас! І Аристарх (кіт, який розмовляє), і Шурхотун. Аристарх - улюбленець Ядвіги Олізарівни. Чорний, прудкий котик з неабиякими лінощами. А Шурхотун - домовик, який усією душею хоче допомогти Степанові перемогти Бабу-Ягу.

Це дуже цікавий твір. І я думаю, він заслуговує тверду 9. 9/10.

Бухтик з тихого затону, повесть

стр. 5-136

Гості на мітлі, повесть

стр. 137-287

ISBN: 5-301-00166-3

Год издания: 1988

Язык: Украинский

Для середнього шкільного віку.
Тверда обкладинка, 288 стор., ч/б іл.

26 января 2020 г. 20:32

Це дуже цікавий твір. І я думаю, він заслуговує тверду 9. 9/10.

11 сентября 2018 г. 21:14

5 Друга частина трилогії

Баба-яга відома з казок дитинства, як сварлива, страшна й підступна, що ловить дітей, саджає на лопату й у піч. Та чи хоч раз вона таке зробила? Ні, її неодноразово хитрощами відправляли у піч. А вона ж дає прихисток і відпочинок мандрівникам, ще й дорогу правильну вказує. ⠀ Героїня повісті Рутківського Ядвіга Олізарівна, баба-яга з волі випадку, разом з чорним велетенським котом Аристархом вирушає виконувати відрядження з Лисої гори. Переміщається стара у СТУПі (Система точного управління польотом), яку береже як зіницю ока. Подорож заносить бабу-ягу в її рідне село, де нелегке дитинство, образи і кпини над нею перетворили її з Катерини Трохимівни на Ядвігу Олізарівну. Там її завдання наштовхується на "стіну" із хоробрих і непосидючих хлопців Степана і Василя, які ладні на все аби…