4,8

Ця книжка схожа на хатку-рукавичку, адже у ній живуть цікаве рбеня і зайчик, що вважав себе сміливцем, норвезький кіт у намисті і навіть чудасія на балконі. ЯК їм вдалося порозумітися і ужитися в…
Серия: БЕДРИК
Издательство: Ярославів вал

dolli_k

субъективно обо всём

2 февраля 2016 г. 15:51

Просто чарівна книжечка. Так, вона для дітей. Ну то й що? =) Мені вона все одно дуже сподобалася. Одна історія з цієї книжки навіть входиь до шкільної програми для учнів 4 класу. Такі милі і трохи наївні дитячі оповідання. І, як водиться в добрих дитячих книжках, з дрібкою моалі. Історії навчають слухатися дорослих і досвідчених людей, не бути хвальком, піклуватися про тварин і берегти природу. І я б хотіла висловити величезну подяку Аліні Потемській, яка ілюструвала цю книжку. Я отримала справжнє задоволення від перегляду її незвичайних та цікавих малюнків, які надають цій книзі особливої "дитячості". Також в цій книзі є примітка "Для родинного читання". Вона і справді має теплу й таку домашню атмосферу. Я думаю, що її потрібно читати саме взимку, бо вона дуже зігріває.

Прочитано в рамках игры "От А до Я". Тур 2016

ISBN: 978-617-605-042-1