4,2

Події другої книги про Королівство відбуваються через рік. Знову Королівство беруться рятувати діти і коти. Навіщо до Імперії приходять книгоноші, чому їх так бояться, люблять і ненавидять? І чи…
Издательство: Джура

"Є книжки, які можуть змінити світ. Бувають вони в Королівстві, і в Імперії, і в інших світах. де не пишуть і не читають таких книжок, світ занепадає і починає хворіти" (Енциклопедія Королівства). А загалом - неповторна Галина Пагутяк та її роман "Книгоноші з Королівства", де розповідається про нові пригоди вже знайомих персонажів - сина королівського архіваріуса Марка, принцеси Люцини та їх друзів.
"Хто досі не чув про Королівство, яке межує із Серединним світом та Імперією, почнемо, як то кажуть, ab ovo, себто "від яйця"... Людина має власну думку, щодо того, що таке Імперія: "Імперія - це держава, яка складається з кількох королівств, у жодному з них немає короля". Імператор приєднує до імперії все нові королівства, тому кожне справжнє королівство мусить себе захищати у якийсь спосіб.
Це ледь не трапилось з Королівством, коли помер король Даниїл. Бракувало лише трохи, щоб Королівство поглинула Імперія. Однак... цього не сталось. Яйце не розбилось. Коли щось потрібне, йому не дозволять зникнути".
Напрошуються цікаві аналогії, чи ж не з історією?

ISBN: 978-966-8650-69-7

Год издания: 2007

Язык: Украинский

Пригодницький роман, 168 с.
Твёрдая обложка
Формат: 60x84/16 (145x200 мм)

Лауреат: 2008 г.Портал (Книга на украинском языке)