3,2

Дві речі, що гарантують насолоду пізнання, — несподіваність і впізнаваність — ось найкоротше означення третьої прозової книжки Софії Андрухович. Галерея жінок їхніх чоловіків викликає спокусу хоча…
Серия: Агресивна бібліофілія
Издательство: Лілея-НВ

LeRoRiYa

Тысячи жизней вместо одной

16 сентября 2014 г. 13:16

Знамемита донька знаменитого батька. Пише зовсім інакше-легше, простіше. Але продовжувати ознайомлення з її творчістю не хочеться, як і перечитувати цю книжку.

ISBN: 966-668-086-6

16 сентября 2014 г. 13:16

Romashka28

28 мая 2013 г. 03:26

ФЛЕШМОБ - 2013

Яблуко впало далеченько від яблуньки.

Саме так, це донька відомого тата. Відомого кожному, хто вміє читати та іноді користується цим вмінням. Мабуть, дітям відомих письменників писати нелегко. Нелегко писати й про дітей відомих письменників та їх книжки.

Любителів почитати про страждання сучасної жінки прошу не зваблюватися назвою. Нічого про “лиху жіночу долю” там немає. Тобто ні, звісно, там описані проблеми жінок. Та їхніх чоловіків. А також їхніх дітей. А також морських свинок цих дітей. А також проблеми бігунів та собак, які страшно заважають на дорозі велосипедистам. І проблеми самих велосипедистів. Усе це є на сторінках цієї дивної книги. Але якось абсурдно виглядає.

Це збірка коротких, а подекуди не дуже, оповідань, що, як на мене, зовсім не мають змісту, логіки та…

Подборки