Купи себе эти чертовы лилии. И другие целительные ритуалы для настройки своей жизни

Тара Шустер

29 августа 2022 г. 14:34

Ни о чем.Книга скучная,растянутая и монотонная. Есть легкая мотивация в начале книги,но дальше читать уже невозможно.

12 октября 2021 г. 22:51

5 Купи собі той довбаний букет і цю книгу!

"Купи собі той довбаний букет" Тара Шустер @taraschuster

Просто неймовірна книга, яка сталася зі мною! Її я б рекомендувала прочитати кожному, адже це не просто нонфікшен чи поради як покращити своє життя! Це ціла розповідь, розмова із найкращою подругою, яка підбадьорює та заспокоює, з якою завжди добре і затишно!!

Стиль написання мене захопив із перших сторінок, а те як щиро авторка звертається до тебе особисто, як пропонує спробувати перевірені нею вправи для особистісного розвитку та написати їй якщо, це не подіє - дуже сильно підкупає!!

Складається таке враження, що ми давно знайомі і просто собі розмовляємо, коли у нас є час (тобто добратися до читання книги) і від цього постійно посмішка на устах і таке шалене піднесення))

Сподобалось, що окрім розказаної історії, проблеми та її…

27 апреля 2022 г. 12:17

Я справді щиро вдячна долі та збігу обставин за те що вирішила прочитати цю книгу! Вона змусила задуматись про мої вчинки, переживання і я багато чого переосмислила. Я почала цінувати себе ще більше ніж раніше, перестала сприймати понане ставлення людей на власний рахунок та отримала дозу мотивації змінюватись в кращу сторону. Ця книга гріла мені душу весь період, поки я її читала, після кожного розділу хотілось обдумати прочитане і я отримала великий багаж знань та приємних емоцій. Ця книга також спонукала мене до дій після прочитання деяких розділів, я навіть перепросила одного друга, з яким колись погано вчинила(я написала в нотатках ВЕЛИЧЕЗНЕ повідомлення в якому пояснила всю ситуацію зі своєї сторони та щиро вибачилась) і він вибачив, а найголовніше, я сама собі вибачила. Я дуже…

5 апреля 2022 г. 21:03

4 Книга, которую полезно прочитать каждой девочке, девушке, женщине.

Книга о том, что никогда не поздно измениться, полюбить себя, избавиться от вредных привычек и полностью преобразить свою жизнь в лучшую сторону. Тара Шустер - хороший тому пример. Очень важно, что автор рассказывает о собственном, достаточно тернистом пути к жизни, о которой она мечтала.