3,9

Лише один раз на рік, перед святом Купала, відкривається дорога до забутого світу Нав. У тому світі мешкають нявки та чаклунки, міфічні істоти з цапиними ногами, перелесники та богині. Ту дорогу…
Издательство: Мультимедійне видавництво Стрельбицького

1 октября 2018 г. 12:54

5 Така добра казка

Обожнюю всілякі історії про мавок, лісовиків та інших чарівних істот. А у цій книзі вони зображені дуже кінематографічно, буквально постають перед очима. Гарна книжка для школярів, а також тих, хто хоче знову зануритися в беремний підлітковий вік і потрапити в зачарований світ.

ISBN: 978-1-71612-721-2

Год издания: 2020

Язык: Украинский

136 сторінок

1 октября 2018 г. 12:54

5 Така добра казка

8 июля 2018 г. 13:30

Давно я не читала українську літературу. Вже відвикла від української мови, тому писати українською мовою, як виявилося, мені дуже складно. Але я спробую.

Це містична історія, тісно пов'язана зі слов'янською міфологією. Упор йде саме на українську культуру, легенди, обереги, звичаї, вбрання. Головні герої - дві сестри. У їх відносинах спостерігається постійна напруженість. Вони потрапляють в інший світ. Там починається вир пригод: нові зустрічі, друзі, переосмислення відносин, ризики, зрада, душевний біль... Щось передбачувано, щось - ні.

Завдяки цій казці я на кілька днів виявилася з героями в іншому світі, наповненому магією. Відірватися від реальності вийшло. Підліткам 14-16 років рекомендувала б. До речі, нічого страшного тут немає.

Источник