4,1

1907 pік. В одному з київських театрів стається сутичка. Поважний австрійський пан прилюдно звинувачує хлопчика-посильного в крадіжці. Без тіні страху підліток відкидає звинувачення, ще не…
Серия: Художня оітература
Издательство: Віват

18 октября 2023 г. 12:10

Взагалі книгу я брала в бібліотеці для дитини, і стояв роман на поличці з підлітковими пригодами, а я ж вже доросла та серйозна пані. Але вирішила трохи погортати сторінки та вже не змогла відірватися. Місії у юних артемд цікаві, пригоди захопливі, а ще все це в такому антуружі легкого стимпанку - а це мій улюблений стиль. Герої книги дуже живі - настільки, що до них починаєш відчувати справжні емоції, хоча й не завжди позитивні (так, Глорія трошки бісить). Тож тепер піду шукати продовження))

ISBN: 978-966-982-037-2

Год издания: 2019

Язык: Украинский

Обкладинка: тверда
Кількість сторінок: 304

ІІ премія номінації "РОМАНИ" конкурсу "Коронація слова - 2019"

Лауреат: 2020 г.Премия «Эспрессо. Выбор читателей» (Литература для подростков)

18 октября 2023 г. 12:10

25 октября 2019 г. 00:26

4 Ангели Чарлі по-українськи

З сучасною українською літературою у мене дуже натягнуті стосунки. Більшість прочитаного для мене було нецікавим та посереднім. Тому кожну нову книгу сучукрліта я сприймаю з острахом. Та велика кількість схвальних рецензій на «Шпигунок» підбурила мою допитливість і ось я вже в з новинкою в руках

Десь в Австро-Угорщині є сирітський притулок для дітчаток. Тільки ось це не просто притулок, це таємна школа «Артеміда», де під пильним оком суворого гера Фрідріха готують професійних шпигунок. Та перш ніж могти назватися такими та відправитися на своє перше завдання, їм потрібно пройти випробування та довести, що вони достойні цього.

Я була приємно здивована! Адже я легко змогла поринути у вир гостросюжетних пригод японки Амелі, американки Глорії, гречанки Мірто та українки Ані (яка взяла собі…